www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> НС Трибуна


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> НС Трибуна
bgskin
Публикувано на: 13.9.2009, 21:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



НС Трибуна


Добре дошли!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2009, 22:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Видял съм го с очите си. В Русия има по-голяма и много по-мощна Съпротива, отколкото в България. Тук просто няма нищо. Все още няма. Или вече няма. Както и да го кажем, все ще е така. В момента тук никой не смее да се опълчи срещу Злото.


--------------------
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Това е истината! Само националсоциалистите дават реален отпор на мургавите...другите само гледат отстрани сеира.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Социализмът е зло. Отнася се и до така наречения националсоциализъм, наложен от Адолф Хитлер от рода Ротшилд. Днес в България националсоциализма бива използван като провокация. По този начин се дава повод за репресии срещу непослушни българи, които не се съгласяват с геноцида и решават да му дадат някакъв отпор. С помощтта на опитни провокатори ги тласкат към националсоциализъм, после прилагат техните евр/оп/ейски извратени закони и с хората е свършено. Затова в България няма истинска Съпротива. Защото копираме чуждия, вреден за нас модел, а следваме нашата си, Българската идея.


--------------------
PM
Top
Brannik91
Публикувано на: 15.9.2009, 23:38
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 2 001
Дата на регистрация: 15-September 09



И все пак копирайки от Хитлер до голяма степен се придържаме към българската идеология. Все пак той доста е взаимствал и от нас. Дори една от основните му идеи - че никой няма да ни поднесе нищо на готово а сами трябва да се борим и трудим за него (което може би е едно от нещата , които са вдигнали и движили германския народ) също съвпада с българската идеология.
Цитирам от друга тема във форума
QUOTE
Тангра нищо не прави и няма да направи за теб. Той ще ти помогне, но първо сам си длъжен да си помогнеш

Забелязъл съм доста съвпадения в идеологията на Хитлер и българската. Ако бъркам ме поправете... не съм много вещ User posted image

PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Brannik91 @ Sep 15 2009, 11:38 PM)
И все пак копирайки от Хитлер  до голяма степен се придържаме към българската идеология. Все пак той доста е взаимствал и от нас. Дори една от основните му идеи - че никой няма да ни поднесе нищо на готово а сами трябва да се борим и трудим за него (което може би е едно от нещата , които са вдигнали и движили германския народ) също съвпада с българската идеология.
Цитирам от друга тема във форума
QUOTE
Тангра нищо не прави и няма да направи за теб. Той ще ти помогне, но първо сам си длъжен да си помогнеш

Забелязъл съм доста съвпадения в идеологията на Хитлер и българската. Ако бъркам ме поправете... не съм много вещ User posted image


Първом трябва да се познава изтънко българската древна Идея, ама много изтънко, за да може да се правят съпоставки, къде, как и защо е взето от нея и с какви намерения е приложено. Защото от идеите може да е взаимствано много, но липсата на финото им разбиране и лошото приложение ги опропастява. Това, в което има съвпад с нас като народ и дух е духовния свят на северните народи, като тук не се включват само германците, а всички от тази група.
На германците бяхме съюзници и в това ни е грешката. Просто те на нас, трябваше да ни бъдат съюзници, а не - ние на тях. Тогава всичко щеше да се реши в една световна война
За мен е важно това, което казвате, че се "заклевате в Царя на Българите". Защото съм на мнение, че, ако Борис Трети, не беше убит, колкото и да е лош като монарх, нямаше да бъдем свидетели на "светлия ден" 9 септември 1944 г. И най-лошия монарх е за предпочитане пред най-представителния републикански президент или министър-председател.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 17.9.2009, 11:39
Quote Post












Тук измежду другите статии излезе нещо интересно за Хитлер. От тази статия можете да видите как само по една салфетка може да се трасира ДНК линията на някой известен лидер. Като се има предвид, че едни от най-добрите генетици са българи, няма никакъв проблем да се открият наследниците на някои от свещените български родове, най-вече от рода Дуло. От който генофонд ще можем да потърсим след броени години истинския български цар. Най-добрият вариант е той самия да е в предните редиции на битката за Саракта, за да заслужи сам титлата си От Бога Владетел. Но дори и да не е, виждате че е достатъчен елементарен генен материал за да се установи с 99.99% сигурност кой е наследник на канския род. Тоест ако има достатъчно хора да искат да се възстанови монархията може да се обяви тест за геноматериал на българи (включително волжски), в чиито вени тече тази кръв. Оттам нататък думата ще имат колобърите, които чрез съответни изпитания ще определят най-достойния да носи короната. Макар комунистическата коалиция на Гейко сергейко да прие закон, забраняващ чрез референдум да се променя държавното устройство на България, това законче лесно може да отиде в канализацията, редом с нелегитимната конституция от 1947г.
Именн напредъка на ДНК технологиите дава отговора на много хора, които виждат пълната безпереспективност на крадливата република, но не искат пак да взимаме разни небългарски нищожества от австрийските вертепи за царе.
Top
боритаркан
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 1 936
Дата на регистрация: 6-July 09



QUOTE (anti666 @ Sep 17 2009, 11:39 AM)
Тук измежду другите статии излезе нещо интересно за Хитлер. От тази статия можете да видите как само по една салфетка може да се трасира ДНК линията на някой известен лидер. Като се има предвид, че едни от най-добрите генетици са българи, няма никакъв проблем да се открият наследниците на някои от свещените български родове, най-вече от рода Дуло. От който генофонд ще можем да потърсим след броени години истинския български цар. Най-добрият вариант е той самия да е в предните редиции на битката за Саракта, за да заслужи сам титлата си От Бога Владетел. Но дори и да не е, виждате че е достатъчен елементарен генен материал за да се установи с 99.99% сигурност кой е наследник на канския род. Тоест ако има достатъчно хора да искат да се възстанови монархията може да се обяви тест за геноматериал на българи (включително волжски), в чиито вени тече тази кръв. Оттам нататък думата ще имат колобърите, които чрез съответни изпитания ще определят най-достойния да носи короната. Макар комунистическата коалиция на Гейко сергейко да прие закон, забраняващ чрез референдум да се променя държавното устройство на България, това законче лесно може да отиде в канализацията, редом с нелегитимната конституция от 1947г.
Именн напредъка на ДНК технологиите дава отговора на много хора, които виждат пълната безпереспективност на крадливата република, но не искат пак да взимаме разни небългарски нищожества от австрийските вертепи за царе.

В тази връзка искам да попитам вас,какво означава огромен символ на рода Дуло,на една огромна сграда във Варна.В близост до фабрика Янко Костов,от години я наблюдавам. smil4334a4c5e23b8.gif
PM
Top
Bile
Публикувано на: 19.9.2009, 10:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



QUOTE (boritarkan @ Sep 19 2009, 01:39 AM)

В тази връзка искам да попитам вас,какво означава огромен символ на рода Дуло,на една огромна сграда във Варна.В близост до фабрика Янко Костов,от години я наблюдавам. smil4334a4c5e23b8.gif

Тази сграда ли имаш предвид?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
боритаркан
Публикувано на: 19.9.2009, 10:30
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 1 936
Дата на регистрация: 6-July 09



QUOTE (Bile @ Sep 19 2009, 10:22 AM)
QUOTE (boritarkan @ Sep 19 2009, 01:39 AM)

В тази връзка искам да попитам вас,какво означава огромен символ на рода Дуло,на една огромна сграда във Варна.В близост до фабрика Янко Костов,от години я наблюдавам. smil4334a4c5e23b8.gif

Тази сграда ли имаш предвид?

Да и умирам от любопитство smil4334a4c5e23b8.gif
PM
Top
Bile
Публикувано на: 19.9.2009, 10:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 281
Участник # 1 884
Дата на регистрация: 21-May 09



Това, което знам, е че това е Административната сграда на “Бросс Холдинг” АД - Варна. Дотук с фактите, а предположенията ми са, че в управителния съвет на този холдинг от 10 поне 9 са евреи, а 100% са масони. Ти питаш, какво прави този символ на фасадата на тази помпозна сграда и аз питам същото, но отговор няма да получим. Не е трудно обаче да се досетим, че собствениците са Моше-ници, които си присвояват един свещен за нас символ със скритата цел след време да Го обявят за тяхна собственост. Това не е първата такава кражба с цел опорочаване на символи.


--------------------
?? ????? ????? ??? ?????
PM
Top
Барадж
Публикувано на: 19.9.2009, 13:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 106
Участник # 1 991
Дата на регистрация: 4-September 09



Идеята за "разходка" по ДНК стълбата на прадедите ни е много добра, но в празната ми глава веднага изникват два въпроса. А именно: 1 Може ли да се намери чист генетичен материал на някои от свещените български царски родове? За база за сравнение. И дали ще бъде "автентичен"? /Имам предвид неподменен от някого... Вие се сещате./ И 2:ДНК изследванията в България са доста скъпи и времепоглъщащи. Колко хора ще могат да си позволят ДНК тест за собствена сметка? Иначе съм с двете ръце "ЗА"! А колкото до символа на въпросната сграда, смятам че на тези хора трябва да им се потърси някаква отговорност. Това е все едно да сложат там кръста Христов, или ислямския полумесец. /Сиреч, намирам го за светотатство./ А сградата не прилича на никой от познатите ни храмове. Още една причина да напрегнем сили в полза на САРАКТА. Бъдете здрави. smil4334abded4493.gif


--------------------
...?? ??? ???????? ? ????? ? ??? ?????? ? ?????? ?????. ??? ??? ?? ???? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
anti666
Публикувано на: 19.9.2009, 14:24
Quote Post












По въпрос 1.
Генетичен материал може да се намери, дори извлечен от костите му. Тук участват хора, които са по-запознати с генетика, но не мисля, че това е проблем. По мъжка линия Y хромозомите се предават в поколенията непроменени. За материала (генетичната проба) още сега се сещам за една - тленните останки на цар Калоян, погребан в оловен ковчег миналата година в Търновград. ДНК съм сигурен, че може да се извлече и от мощите на някой светец, като тези на Св. Иван Рилски, за който също се смята че е от рода Дуло. Дали пробата ще е чиста и автентична - технологиите ще бъдат комбинирани с езотерични начини, точно затова казвам, че ще мине и през колобъри, които ще могат да потвърдят или отхвърлят.
Същото се отнася и за избраните вече кандидати, защото да е българин по кръв е едно от необходиимите условия, но има и още да е по дух. Най-вече каква му е аурата на този човек. И точно както Ванга, така има и други като нея в България, които могат да предценят веднага.

По въпрос 2.
Преди е писано тук, че евреите имат подобен проект, за да търсят свещенослужители от коляното на Аарон от левитското племе - "Проект Хромозом на Коен". Както виждате, резултата си заслужава усилията. Дори сега всеки може за сумата от 89$ да изпрати натривка за определяне на генетичния си корен (поне така казват - може и за други цели да им трябват), който се провежда от Нешънъл Джиографик. Виждате, че цената не е голяма, а и кандидатите ще са достатъчно, за да имаме генен пул от носители на тези кръвни линии. Оттам нататък думата ще има Боилския съвет и колобърите, за да отсеят най-добрите, които да преминат през някои древни изпитания. Напълно възможно е, както с братята Асеновци, зовът на кръвта да бъде повикан от Тангра в близко бъдеще и този човек сам да се включи в битката за Саракта, а после да бъде само потвърден от колобърите като Избрания. Всъщност за мен това е най-вероятната развръзка, както и най-желаната. Да си извоюва сам короната, а не да му бъде поднесена наготово. За този вариант се споменава и в някои предсказания, но враговете ни също са нащрек да Го търсят, макар сега може още да е хлапе.
Top
Барадж
Публикувано на: 19.9.2009, 14:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 106
Участник # 1 991
Дата на регистрация: 4-September 09



Благодаря за бързия отговор. Мислех че манипулацията е по-скъпа./Откровено казано даже не съм и проверявал.smil4334a4a0bfda2.gif/ Отдавна смятах да си направя такова изследване, /далеч съм от идеята за короната/ но все не остава време за това. Преди известно време гледах по Ваясат Хистъри предаването "Кой мислиш че си?" и много се запалих. Ще ми се да проследя корените си малко по-дълбоко. Просто ми е интересно. Още веднъж благодаря за отговора. Бъди здрав. smil4334abded4493.gif


--------------------
...?? ??? ???????? ? ????? ? ??? ?????? ? ?????? ?????. ??? ??? ?? ???? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
anti666
Публикувано на: 19.9.2009, 15:09
Quote Post












Проблемът е, че всичките генетични изследвания в момента се държат от онези с дългите носове. В тях са парите и давайки си генетичната проба на Нешънъл Джиографик не се знае с каква цел може да бъде използвана. Така че ако си решил да даваш проба, имай го предвид. Още от времето на Моше е записано че Кабалата може да се тълкува само от коени. Другите левити са могли да асистират в храма на Соломон, но кабалистите-свещеници са били единствено и само от коляното на Аарон, т.е. носещи името Коен. Само те са могли да работят в Таверната с Кивота. И задължително трябвало да са мъже, докато в Тенгрианството колобър може да бъде и жена.

За сградата във Варна, мисля че преди 2 години имаше дори и тема по този въпрос. Нищо не се е променило оттогава, само дето издателство "Танакра" продължава да бълва книги с луксозни подвързии.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020